SPRCHOVÉ KÚTY

Naším zákazníkom návrhujeme netypické sprchové kabíny vykonané z kaleného skla ako aj oddelujúce steny v kúpeľni. Realizujeme individuálne objednávky a nápady zákazníkov v rôznorodých rozmeroch a podobách. Realizujeme individuálne, netipické a smelé projekty.

SKLENENÉ DVERE A PRESKLENIA

Sklenené dvere je výnikajúce riešenie v moderných interiéroch. V našej ponuke máme neobmedzené možnosti kaleného skla o hrúbke 8 – 10mm.

SKLENENÉ ZÁBRADLIA

Sklenené výplne z kaleného lepeného bezpečnostného skla CONNEX s brúsenou leštenou  hranou. Použitie pre exteriér a interiér – schodiská, zábradlie terás, balkónov a lodžií bytových a rodinných domov. Okrem číreho a mliečneho prevedenia,  je možnosť výberu  z palety farieb.

GRAFIKA

Vytlačené Sklo je jednoduché sklo s fóliou. Jeho životnosť  sa nijako nelíši od laminátu a farby nevyblednú pod vplyvom slnka. To sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti umývaniu, že nie je možné oddelenie. Vytlačené na sklo v kombinácii s vhodným osvetlením dáva jedinečný efekt.

Bezplatnú databázu vzorov

SKLENENÉ SCHODY

Sklenené stupne schodísk z pochozího  skla typu Connex sa dodávajú ako v kalenom tak v nekalenom prevedení. Hrúbka  skla jednotlivých prevedení je daná statickým posudkom pre tú ktorú realizáciu. Je nutné si uvedomiť, že stupeň schodiska je pri používaní namáhaný dynamicky.

SKLENENÁ PODLAHA

Na sklenené schodnice a podesty sa najčastejšie používa sklo lepené v troch vrstvách a jeho skladba je závislá od použitia kotviacej konštrukcie a rozmerov skla. Vzhľadom k týmto faktorom sa zvolí hrúbka skla a zloženie a to buď 3x mäkké sklo, alebo kombinácia s tepelne tvrdeným sklom TVG, alebo kombinácia s kaleným sklom ESG.

ZRKADLÁ NA ROZMERE

V ponuke máme interiérové a kupelňové zrkadlá rôznych farieb, klasické strieborné, bronzové, šedé, modré a zelené.